شناسهٔ خبر: 154300 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

فراکسیون نمایندگان ولایی:

حادثه نیوزیلند پرده از چهره افراطیون حقیقی برداشته/ مبارزه با این تهدید و تفکرضرورتی اجتناب‌ناپذیر

فراکسیون نمایندگان ولایی2 فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعلام کرد: حادثه دردناک نیوزیلند پرده از چهره افراطیون حقیقی برداشته و به جهانیان ثابت کرد تروریسم و افراط گرایی به دین، ملت ، قومیت و نژاد خاصی، تعلق ندارد و مبارزه مداوم و همیشگی با این تهدید جهانی و کشورهایی که از آن تفکر حمایت می کنند ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

به گزارش «نماینده»  ،  فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تروریستی حمله تروریست‌ها به ۲ مسجد در نیوزیلند اطلاعیه‌ای صادر کرد: 

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یک بار دیگر، دست پلید استکبار جهانی، از آستین ایادی مزدور آنها به در آمده عده ای از نمازگزاران مسلمان را در نیوزیلند به خاک و خون کشید.
حادثه دلخراش و تروریستی عوامل مزدور استکبار جهانی و دولتهای رو به زوال منطقه، همواره ثابت کرده است علیرغم تهدید و ارعاب دشمنان، نهضت اسلامی با محوریت جریان مقاومت با یقین به تحقق وعده نصرت الهی استوار و مصمم در مسیر نورانی اسلام ناب، تا رسیدن به قله فتح و ظفر، ثابت قدم ایستاده است.
بار دیگر این حادثه دردناک پرده از چهره افراطیون حقیقی برداشته، بر جهانیان ثابت کرد که تروریسم و افراط گرایی به دین، ملت، قومیت و نژاد خاصی، تعلق ندارد و مبارزه مداوم و همیشگی با این تهدید جهانی و کشورهایی که از آن تفکر حمایت می کنند ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
بی شک اتحاد، همدلی و انسجام جهان اسلام تحت هدایت حکیمانه ولی امر مسلمین جهان، می تواند نقطه پایانی بر این تهدیدات باشد.
در خاتمه فرصت را مغتنم شمرده این فاجعه دردناک را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و مسلمانان جهان تسلیت عرض می نماییم.

نظر شما