شناسهٔ خبر: 154131 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

گزارش وزیر راه درباره نرخ حمل و نقل در ایام عید

صدیف بدری/43 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت:وزیر راه و شهرسازی در نشست امروز این کمیسیون، توضیحاتی را درباره دلایل افزایش قیمت بلیط اتوبوس ارائه می کند.

به گزارش «نماینده» صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس خبر داد و گفت: این نشست با هدف بررسی برنامه های پیش رو در ایام عید نوروز برگزار می شود و وزیر راه در این نشست گزارشی درباره این اقدامات ارائه می کند.

گزارش وزیر راه و شهرسازی درباره دلایل افزایش قیمت بلیط اتوبوس

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی قیمت بلیط اتوبوس در ایام نوروز، افزود: طبق برنامه اعلامی، قرار است که نرخ بلیط اتوبوس در سال جدید افزایش یک ۲۵ درصدی داشته باشد، از این رو وزیر راه و شهرسازی در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، توضیحاتی را درباره دلایل افزایش قیمت بلیط اتوبوس ارائه می کند.
بدری تصریح کرد: همچنین مسئولان هلال احمر و نیروی انتظامی و وزارتخانه های کشور، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش و سازمان های برنامه، میراث فرهنگی گزارشی درباره تمهیدات صورت گرفته این دستگاه ها برای افزایش رفاه مسافران نوروزی ارائه می کنند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: نشست روز دوشنبه این کمیسیون نیز با حضور اردکانیان وزیر نیرو برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان مجلس برگزار می شود.

نظر شما