شناسهٔ خبر: 153731 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

رنجبرزاده:کنوانسیون‌های cft و پالرمو تکمیل‌کننده پازل تحریم دشمن هستند.

اکبر رنجبرزاده عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر لزوم عدم تصویب لوایح cft و پالرمو در مجمع تشخیص مصلت نظام گفت:‌ تصویب لوایح پالرمو و cft در واقع قدرت بخشیدن به دشمن است و باز کردن مسیر برای اقدامات بعدی آنها است.

به گزارش «نماینده» اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم عدم تصویب لوایح cft و پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من خود در مجلس به لوایح cft و پالرمو رأی منفی دادم و معتقدم که این کنوانسیون‌ها تکمیل‌کننده پازل تحریم دشمن هستند.

وی افزود: قطعاً تصویب این لوایح به صلاح کشور نیست و امیدوارم که مجمع تشخیص مصلحت نظام این لوایح را تصویب نکند. چرا که این لوایح بسیار خطرناک هستند که به اعتقاد من  تصویب آن نوعی قدرت بخشیدن به جبهه دشمن و باز کردن مسیر برای اقدامات بعدی آنها است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: ما هیچ حسن نیتی از جبهه تمام کننده این لوایح که در مقابل ما قرار دارند مشاهده نکرده‌ایم بلکه همواره در راستای تضعیف و تخریب کشور ما گام برداشته‌اند.

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: ما تا زمانی که حقوق ملت ایران توسط کسانی که معاهدات بین‌المللی را به هم زده‌اند مانند آمریکا رعایت نشود به نظر من هرگونه معاهده‌ای که سرمنشا آن آمریکا باشد باید از عضویت در آن پرهیز کنیم.

برچسب‌ها:

نظر شما