شناسهٔ خبر: 151712 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

توجه به صنعت خودرو از راهکارهای مقابله با مشکلات اقتصادی است

حسینعلی حاجی‌دلیگانی431 نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس در نشست غیرعلنی توجه به بخش صنعت از جمله خودروسازی، ایجاد رونق در حوزه اقتصادی و... را راهکارهای مقابله با مشکلات اقتصادی کنونی کشور دانست.

به گزارش«نماینده»، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه که با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان بودجه و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، مسائل اقتصادی کشور و راهکارهای برون‌رفت از این وضعیت مطرح و بررسی شد. 

وی افزود: در این جلسه مرکز پژوهش‌های مجلس گزارشی را از وضعیت اقتصادی کشور و راهکارهای لازم برای برون‌رفت از این وضعیت اقتصادی و مقابله با تحریم به نمایندگان ارائه کرد. 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارش خود عنوان کرد که برای برون‌رفت از وضعیت اقتصادی فعلی و مقابله با مشکلات اقتصادی پیش‌رو، لازم است تا رونق اقتصادی مورد توجه قرار گیرد و به ویژه صنعت خودروسازی، کشاورزی و ایجاد اشتغال موضوعاتی است که باید برای مقابله با مشکلات اقتصادی فعلی به آن توجه شود. 

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: در این جلسه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان بودجه و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی عنوان کردند که برای مشکلات اقتصادی کشور برنامه داریم و برنامه‌های خود را به مجلس ارائه داده‌ایم. 

وی افزود: در این جلسه فرهاد دژپسند پیشنهاد کرد که جلسه مشترکی با کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش‌های مجلس داشته باشد و محورهای دولت و محورهای مرکز پژوهش‌های مجلس برای مقابله با مشکلات اقتصادی کشور با هم هماهنگ شوند. 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: محمدباقر نوبخت عنوان کرد که بسته‌های اقتصادی را برای بهبود شرایط فعلی کشور آماده و به مجلس ارائه کرده که در این بسته‌ها به طور مثال به بخش کشاورزی و اشتغالی که در این حوزه می‌توان ایجاد کرد، توجه شده است.

نظر شما