شناسهٔ خبر: 151676 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

وزارت نفت دگر باره جوان خواهد شد/ آغاز هفته سرنوشت‌ساز نفتی‌ها

وزارت نفت// با انتصاب معاونان جدید وزیر نفت، ترکیب مدیران صنعت نفت کشور در هفته جاری تغییر اساسی نسبت به گذشته خواهد داشت و با ادامه تغییرات احتمالی که معاونان جدید وزیر در زیرمجموعه اعمال خواهند کرد، این هفته را می‌توان هفته سرنوشت‌سازی برای نفتی‌ها دانست.

به گزارش «نماینده» طبق قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سازمان‌های دولتی، از امروز (۲۶ آبان‌ماه) ۲۱۰ مدیر دولتی در ارگان‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها صندلی خود را ترک می‌کنند.

وزارت نفت که یکی از وزارتخانه‌های پربازنشسته کشور است، بیشترین تعداد مدیرانی را دارد که باید از امروز جای خود را به جوان‌ترها بدهند به‌طوری که از ۱۰ معاون وزیر نفت، ۸ معاون وی امروز با صندلی‌های مدیریتی خود خداحافظی می‌کنند.

در این میان، سه شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت شامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از امروز مدیرعامل ندارند تا وزیر نفت برای تعیین جایگزین آنها تصمیم‌گیری کند.

با انتصاب معاونان جدید وزیر نفت، ترکیب مدیران صنعت نفت کشور در هفته جاری تغییر اساسی نسبت به گذشته خواهد داشت و با ادامه تغییرات احتمالی که معاونان جدید وزیر در زیرمجموعه اعمال خواهند کرد، این هفته را می‌توان هفته سرنوشت‌سازی برای نفتی‌ها دانست.

نظر شما