شناسهٔ خبر: 151609 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

4 گزینه مطرح برای مدیریت در بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت کشور

نفت در حال حاضر و براساس رای گیری میان مدیران میانی شرکت مناطق نفت خیز جنوب، 4 گزینه برای مدیریت در شرکت نفت مناطق نفت‌خیز انتخاب شدند که به زودی یک نفر از میان آنها به عنوان مدیر این مجموعه انتخاب خواهد شد.

به گزارش «نماینده»، این روزها گمانه‌زنی برای انتخاب مدیرعامل شرکت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب افزایش یافته است به طوریکه گروه های مختلفی که در این منطقه نفت‌خیز فعالیت می‌کنند سعی دارند تا گزینه خودشان به عنوان مدیرعامل انتخاب شود.

همانطور که می‌دانید مناطق نفت‌خیز جنوب بیشترین سهم تولید نفت ایران را در اختیار دارد بنابراین انتخاب مدیریت برای این منطقه حائز اهمیت ویژه ای است.

براساس پیگیری خبرنگار فارس، در جلسه اخیری که وزیر نفت در این منطقه برگزار کرد 4 گزینه برای مدیریت در شرکت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب بر اساس آرای جمعی نهایی شدند.

این افراد عبارتند از سید عبدالله موسوی مدیر برنامه ریزی تلفیقی مناطق نفتخیز جنوب، رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی، احمد محمدی از مدیران فنی شرکت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب که ظاهرا وی اهل کرمانشاه و از همشهریان وزیر نفت است و در نهایت جهانگیر پورهنگ که از مدیران شرکت نفت و گاز مارون است.

این گزارش حاکی است انتخاب هر کدام از این افراد به عنوان مدیریت بر شرکت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب می تواند مدیریت بر دیگر شرکت‌های نفتی را تحت تاثیر قرار دهد بر این اساس باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این افراد به عنوان مدیر عامل این شرکت انتخاب خواهند شد.

به عنوان مثال اگر آقای رامین حاتمی که هم اکنون مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی است به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت انتخاب شود باید گزینه‌ای برای شرکت نفت مناطق مرکزی انتخاب شود که این کار را دشوار خواهد کرد.

اما موضوع مهم این است که در روز ها و یا هفته های آینده شاهد تغییرات گسترده در مدیران صنعت نفت خواهیم بود که به دلیل بازنشستگی دیگر نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

انتهای پیام/ 

نظر شما