شناسهٔ خبر: 151426 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

مهرعلیزاده: بی‌توجهی ملت ایران به نعره مستانه آمریکایی‌ها

مهرعلیزاده استاندار اصفهان تصریح کرد: آمریکا هنوز نمی‌داند ملت فهمیده ایران فقط حرف آدم‌های عاقل برایشان اهمیت دارد و نعره مستانه افراد بی‌خود را نمی‌توانند بشنوند و تحمل کنند.

به گزارش «نماینده» ، محسن مهرعلیزاده در جمع عزاداران مراسم ۲۸ صفر امامزاده آقاعلی عباس(ع)، کربلا را افتخار مسلمانان عنوان و اظهار کرد: ما از ائمه اطهار و بزرگان خود یاد گرفتیم که عزا و عزاداری فقط به ابراز عواطف و احساسات بسنده نکرده و آن را به روش و منش و زیستن آزاد و زیستن موحد تبدیل کنیم.

وی به همایش با شکوه اربعین حسینی و غوغای شیعیان حول محور ولایت ائمه اطهار اشاره و عنوان کرد: این درس بزرگی بوده و این راه برای نه گفتن به ظلم ادامه خواهد یافت.

استاندار اصفهان تصریح کرد: این روزها استکبار جهانی در حال شاخ و شانه کشیدن است اما بعد از ۴۰ سال هنوز نفهمیده که با مردم ایران نمی‌شود با زبان زور سخن گفت.

وی اذعان کرد: آمریکا هنوز نفهمیده مردم فهمیده فقط حرف آدم‌های فهمیده برایشان اهمیت دارد و نعره مستانه افراد بی‌خود را نمی‌توانند بشنوند و تحمل کنند.

استاندار اصفهان خطاب به آمریکایی‌ها گفت: از چندین دهه قبل با مردم کینه‌ورزی کردید، علیه مردم ایران جنگ شروع کردید و بزرگان ما را ترور کردید و تحریم اقتصادی ایجاد کردید تا مردم را از پای درآورید اما به بن‌بست خوردید.

مهرعلیزاده ادامه داد: یک مقدار بفهمید، سعی کنید ببینید با چه کسانی طرف هستید و به صرف داشتن توپ و تانک مغرور نشوید.

وی با اشاره به جنایات آمریکایی‌ها تصریح کرد: آمریکا در سال ۵۸ با وجود اشغال لانه جاسوسی باز هم تنبیه نشد و با بی عقلی کامل در آبان امسال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران تصویب می‌کند.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: تمام پیگیری‌های خود را برای تخصیص اعتبار مصوب آستان مقدس آقاعلی عباس(ع) به منظور توسعه این مکان مقدس به کار خواهم گرفت تا زمستان سال آینده بخشی از این پروژه به بهره‌برداری برسد.

نظر شما