شناسهٔ خبر: 151382 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

لیست ۳۰ نفره نامزدهای شهرداری به ۱۳ نفر رسید

شورای شهر رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز از بین ۱۳ نامزد شهرداری تهران ۵ نفر به عنوان گزینه‌های نهایی و برای ارائه برنامه انتخاب می‌شوند.

به گزارش «نماینده»، محسن هاشمی در جمع خبرنگاران درباره جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران اظهار داشت: در جلسه امروز در خصوص نحوه رأی‌گیری درباره گزینه‌های پیشنهادی اعضاء برای شهرداری تهران وضع شد.

وی افزود:‌۳۰ نفر معرفی شده بودند که تعدادی از آنها انصراف داده بودند و در حال حاضر لیست ۳۰ نفره برای شهرداری تهران به ۱۳ نفر رسیده است.

هاشمی گفت: اسامی این لیست عباس آخوندی، غلامرضا انصاری، محسن پورسیدآقایی، تقوی‌نژاد، حسینی‌مکارم، پیروز حناچی، مصطفی سالاری، کشت‌پور، واعظ مهدوی، جهانگرد، اوسط هاشمی، مناف هاشمی و محسن هاشمی است که بنده نامم به اصرار بعضی از اعضای شورای شهر درج شده است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: گزینه‌های پیشنهادی برای شهرداری تهران از نظر بازنشستگی تا پایان دوره پنجم شورای شهر تهران فرصت دارند.

وی بیان داشت:‌امروز از بین این ۱۳ نفر ۵ نفر به عنوان نامزد نهایی شهرداری تهران انتخاب و برنامه‌های خود را برای شهرداری در یک هفته ارائه خواهند کرد.

هاشمی گفت:‌پس از آن از این ۵ نفر ۲ نفر به عنوان نامزد نهایی انتخاب و برنامه‌های آنها بررسی و نهایتاً یک نفر به عنوان شهردار انتخاب می‌شود.

رئیس شورای شهر تهران افزود: در حال حاضر ابهامی در قانون وجود دارد که تفسیرهای مختلفی از پایان دوره بازنشستگی می‌شود که بعضاً ۳ آذر ماه و یا ۱۶ آذر و یا ۲۶ آبان را اعلام می‌کنند.

نظر شما