شناسهٔ خبر: 150534 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

گزارش وزیر اطلاعات از ابعاد حادثه تروریستی اهواز در جلسه غیرعلنی مجلس

حادثه اهواز نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیرعلنی امروز وزرای اطلاعات و کشور گزارشی درباره حادثه تروریستی اهواز به نمایندگان ارائه کردند.

به گزارش «نماینده» محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جزئیات جلسه غیرعلنی صبح امروز(سه‌شنبه، ۱۰ مهر) پارلمان، گفت: در این جلسه، محمود علوی وزیر اطلاعات گزارشی درباره ابعاد حادثه تروریستی اهواز که در مراسم رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور سال جاری رخ داد، به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: قرار است در این جلسه، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور نیز گزارشی درباره این حادثه و اینکه چه اتفاقاتی در آن روز افتاده به نمایندگان ارائه می‌کند.

نماینده مردم جهرم در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پس از ارائه گزارش از سوی وزرای اطلاعات و کشور و نیز مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح، قرار است تعدادی از نمایندگان به بیان نظرات خود در این باره بپردازند، همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس نیز قرار است در این زمینه مباحثی را مطرح کند.

همچنین سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس نیز در گفت‌وگوی دیگری با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم گفته است که در این جلسه، مدیرکل اطلاعات استان خوزستان نیز گزارشی از ابعاد حادثه تروریستی اهواز به نمایندگان مجلس ارائه کرده است.

به گزارش تسنیم، صبح روز شنبه(۳۱ شهریور ۹۷) مصادف با آغاز هفته دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز مورد حمله تروریستی قرار گرفت که بر اثر این حادثه، ۲۵ تن شهید و حدود ۷۰ تن زخمی و مجروح شدند.

نظر شما