شناسهٔ خبر: 149840 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

ناصری‌نژاد:ایراد بار مالی به طرح مفاسد اقتصادی نابجا بود

مجید ناصری نژاد عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: ایراد داشتن بار مالی به طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط نائب رئیس مجلس ایراد نابجایی بود و وی در ارتباط با خارج کردن این طرح از دستور کار مجلس،‌ مرتکب اشتباه شد.

 به گزارش «نماینده»، حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به خارج شدن طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستور کار مجلس گفت: خارج کردن طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستور کار مجلس کار بسیار اشتباهی بود و این طرح نباید از دستور کار مجلس خارج می‌شد.

وی افزود: ایراد اصل 75 قانون اساسی (داشتن بار مالی) به طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی ایراد نابجایی بود و اگر هم این ایراد به طرح وارد بود نمایندگان می‌توانستند آن را اصلاح کنند و این ایراد اساسی به شمار نمی‌رفت و نباید طرح از دستور خارج می‌شد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: خارج شدن طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستور کار مجلس به خاطر اشتباه آقای پزشکیان بود و ایراد اصل 75 به این طرح، ایراد صحیحی به شمار نمی‌رود.

ناصری‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: ما سعی می‌کنیم تا با جمع کردن امضا طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی را به دستور کار مجلس بازگردانیم و به دنبال این هستیم که این کار را انجام دهیم.

نظر شما