شناسهٔ خبر: 148445 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

اجرایی کردن سند تحول برای همه الزامی است؛ پرونده سند ۲۰۳۰ در کشور بسته شد

محمدرضا عارف/2 رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی ادعاها که حکایت از اجرا شدن سند ۲۰۳۰ در مدارس کشور دارد، گفت: بارها توسط مقامات مختلف گفته شده که پرونده سند ۲۰۳۰ در کشور بسته شده است.

به گزارش«نماینده»، محمدرضا عارف در خصوص برخی ادعاها که حکایت از اجرا شدن سند ۲۰۳۰ در مدارس کشور دارد، گفت: بارها توسط مقامات مختلف گفته شده که پرونده سند ۲۰۳۰ در کشور بسته شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از تذکر مقام معظم رهبری در خصوص این سند کار آن در ایران تمام شد.

وی با بیان اینکه سند ۲۰۳۰ را یونسکو مطرح کرد و همزمان بنده هم موضع‌گیری کرده و سند تحول خودمان را بسیار مترقی‌تر عنوان کردم، افزود: آنچه برای همه ما الزامی است اجرایی کردن سند تحول است و ۲۰۳۰ به هیچ‌وجه در دستورکار دولت، مجلس و آموزش کشور نیست.

این درحالی است که برخی از بزرگان و دلسوزان کشور مدعی هستند سند ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش همچنان درحال پیگیری است؛ امام جمعه مشهد در این خصوص گفت: دشمن کاملا به‌این موضوع توجه دارد که اگر دستگاه‌های آموزشی را تصرف کند می‌تواند بر اسلام و انقلاب مسلط شود، در مسئله ۲۰۳۰ که توسط افراد نا‌آگاه در آموزش و پرورش پیگیری می‌شود، با هدف تصرف نسل جامعه ما بوده که در این صورت برهمه چیز مسلط می‌شوند

نظر شما