شناسهٔ خبر: 148092 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

ماموریت کمیسیون اجتماعی مجلس به نماینده خاش برای بررسی اتفاقات "ایرانشهر"

کمیسیون اجتماعی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: پس از بررسی گزارش نماینده خاش در صورت نیاز کارگروه آسیب‌های اجتماعی کمیسیون به‌سرپرستی وی و با هماهنگی محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر به این شهر برای بررسی بیشتر اعزام می‌شوند.

به گزارش«نماینده»، سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات اخیر در ایرانشهر (تعرض به دختران)، اظهار داشت: گزارش‌های اولیه درباره این اتفاقات از سوی مسئولان نیروی انتظامی و وزارت کشور دریافت شده است.

وی با بیان اینکه آقای علی کُرد نماینده مردم خاش در مجلس از سوی کمیسیون مأمور بررسی این موضوع شده است، افزود: وی از سوی کمیسیون مأمور شده تا گزارش‌های نهایی درباره این اتفاق را از استانداری سیستان و بلوچستان، وزارت کشور، نیروی انتظامی و همچنین دادستانی استان دریافت کند و پس از بررسی‌های لازم گزارشی به اعضای کمیسیون اجتماعی ارائه دهد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: پس از بررسی گزارش نماینده خاش در صورت نیاز کارگروه آسیب‌های اجتماعی کمیسیون به‌سرپرستی وی و با هماهنگی محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر به این شهر برای بررسی بیشتر اعزام می‌شوند.

خدادادی تأکید کرد: در صورت نیاز گزارشی در این زمینه تدوین و برای قرائت در صحن علنی پارلمان به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شود.

نظر شما