شناسهٔ خبر: 148013 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

سرلشکر جعفری: جبهه دشمن همه فشارها را علیه نظام و ملت ایران به کار گرفته است

عزیزجعفری فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: جبهه دشمن همه فشارها را علیه نظام و ملت ایران به کار گرفته است.

به گزارش «نماینده» سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه که در مشهد مقدس برگزار شد با قدردانی از فرماندهان و رزمندگان این نیرو در اجرای موفق ماموریت عملیاتی خود اظهار داشت: تلاش‌های نیروی زمینی سپاه برای مقابله با دشمنان و تأمین امنیت مناطق مرزی به ویژه شمال غرب و جنوب شرق کشور موفق و برای مردم میهن اسلامی امنیت آفرین بوده است.

سرلشکر رشید: هیچ تهدیدی را بدون پاسخ کوبنده نخواهیم گذاشت

وی افزود: نیروی زمینی سپاه برای دفاع از مناطق تحت مأموریت خود از اشراف اطلاعاتی و توان رزمی بالایی برخوردار و در واقع یکی از عوامل موفقیت این نیرو همین مؤلفه های مهم بوده است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تلاشهای مستمر و قابل تحسین سردار پاکپور و رزمندگان نیروی زمینی سپاه در تأمین امنیت مرزها یادآور شد: امنیت ضروری‌ترین نیاز هر کشور و ملتی است که بحمداللّه در ایران اسلامی در همه عرصه‌ها نمود آن ملموس و آشکار است.

سرلشکر جعفری گفت: دشمن پیگیر راهبرد تحریم و فشار برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام اسلامی است که این موضوع به فضل الهی با هوشمندی ملت فرجامی جز شکست نداشته و آمال و آرزوهای دشمن باطل خواهد شد.

وی تأکید کرد: شرایط امروز کشور نشان می‌دهد جبهه دشمن، ترکیبی از همه فشارها را علیه نظام و ملت ایران به کار گرفته است.

** قاطبه مردم ایران به نظام و انقلاب اسلامی پایبند و وفادار هستند

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه قاطبه مردم ایران به نظام و انقلاب اسلامی پایبند و وفادار هستند و مسئولین باید قدردان این نعمت بزرگ باشند تصریح کرد: عبور از سختی‌ها، اقتصاد مقاومتی، نگاه انقلابی و عدم نگاه به بیرون راه پیشرفت و موفقیت کشور است و انشااللّه با همت مردم و به ویژه مسئولین با گذر از وضعیت خطیر امروز، آینده روشن‌تری برای میهن اسلامی رقم خواهد خورد.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت‌ها و استعدادهای مثال زدنی و بومی ایران اسلامی که می‌تواند پیش‌روندگی و پیش‌برندگی نظام در عرصه‌های مختلف را تضمین نماید بر لزوم اعتماد به نسل جوان به عنوان ثروت ملی و سرمایه های نیروی انسانی کشور تاکید کرد.

نظر شما