شناسهٔ خبر: 147603 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

فرماندهان هوانیروز سپاه و ارتش دیدار و گفت‌وگو کردند

سردار رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه با دعوت امیر قربانی فرمانده هوانیروز ارتش در ستاد این یگان حضور یافت.

به گزارش«نماینده»، به دعوت رسمی امیر قربانی فرمانده هوانیروز ارتش، سردار رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه و اعضای هیئت رئیسه، فرماند‏هان گروه‏‌های بالگردی فتح و سیدالشهداء(ع) و فرمانده مرکز آموزش عالی هوانوردی هوانیروز سپاه در ستاد فرماندهی هوانیروز ارتش حضور یافته و به تبادل نظر و همفکری برای هم افزایی و هماهنگی در اجرای هر چه بهتر مأموریت‌ها و آمادگی بیشتر با مسئولین آن فرماندهی پرداختند.  

این دیدار در راستای اجرای منویات و فرامین فرمانده معظم کل قوا و تأسی به سلسه مراتب فرماندهی مبنی بر تعامل، همکاری و هماهنگی بین نیروهای مسلح کشور به خصوص ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و به منظور هم افزایی و تقویت وحدت و یکپارچگی نیروهای نظامی صورت گفت. 

در این دیدار مقرر شد ضمن دعوت متقابل، این اقدام متناوباً و به صورت برنامه ریزی شده ادامه داشته باشد.

سردار رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه با اشاره به تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص هم افزایی هرچه بیشتر نیروهای مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و به خصوص ارتش و سپاه با یک اتحاد مثال زدنی نقشه های شوم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را نقش برآب خواهند کرد.  

وی ادامه داد: امید است در سایه لطف و توجهات مقام معظم رهبری هوانیروز ارتش و سپاه با قدرت بتوانند در کنار یکدیگر و با محبت و همدلی مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و به خصوص استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای‌اش بکوبند.

نظر شما