شناسهٔ خبر: 147407 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

خیابان ۱۷ شهریور دیگر نمی‌تواند پیاده‌راه باقی بماند

اعطا سخنگوی شورای شهر تهران گفت: روشن است که خیابان ۱۷ شهریور دیگر نمی‌تواند پیاده‌راه باقی بماند و اینکه به چه ترتیبی بازگشایی می‌شود باید بررسی شود.

به گزارش «نماینده» علی اعطاء، درباره آخرین وضعیت پیاده‌راه ۱۷ شهریور گفت: هنگامی که خیابان ۱۷ شهریور تبدیل به پیاده‌راه شد به نکات مهمی در این خصوص توجه نشده بود چرا که در آن محدوده کاربری‌های تجاری وجود دارد که اکثراً خودرومحور است و وقتی که این خیابان به پیاده‌راه تبدیل شد از نظر اقتصادی لطمه خوردند.

وی گفت: بنده در آغاز شورای پنجم بازدیدی از خیابان ۱۷ شهریور داشتم و بر همین اساس مکاتباتی نیز با معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در این رابطه انجام شد.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: اگر زمانی مدیریت شهری وقت با پیاده‌راه شدن خیابان ۱۷ شهریور با عجله تصمیم گرفت در حال حاضر درباره بازگشت این خیابان به وضعیت قبلی نباید با عجله تصمیم بگیریم و نیاز به مطالعه و بررسی بیشتری دارد، ‌این موضوع جزو اولویت‌های شهرداری است و باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

اعطاء تأکید کرد: روشن است که خیابان ۱۷ شهریور دیگر نمی‌تواند پیاده‌راه باقی بماند و اینکه به چه ترتیبی بازگشایی شود باید بررسی و مطالعه بیشتری صورت بگیرد.

وی تأکید کرد: در نهایت خیابان ۱۷ شهریور با این وضعیت باقی نمی‌ماند و قطعاً تصمیمی گرفته خواهد شد که به نفع شهروندان باشد.

نظر شما