شناسهٔ خبر: 147182 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

چمران: جبهه مردمی در انتخابات آتی با برنامه‌تر از گذشته ورود خواهد کرد

چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه "جبهه مردمی در انتخابات آتی با برنامه تر از گذشته ورود خواهد کرد" گفت: جلساتی برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغازشده است.

به گزارش «نماینده»، مهدی چمران نائب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بابیان اینکه، فعالیت‌های جبهه مردمی با اهداف و برنامه‌های از پیش تعیین‌شده ادامه دارد، گفت: برخی مطالبی درباره عدم حضور برخی اعضای شورای مرکزی مطرح کردند که باید گفت این افراد به دلیل حضور در جایگاه‌های و شرایط خاص کاری خودشان خواسته‌اند دیگر عضو جبهه نباشند لذا هیچ‌کدام از اعضای شورای مرکزی از این جبهه استعفا نداده است و اگر شرایطی برای عدم حضور آنها پیش‌آمده به دلیل شرایط کاری جدید بوده است.

وی بابیان اینکه، جبهه مردمی برای هماهنگ کردن نیروهای انقلابی برای انتخابات مجلس در حال برنامه‌ریزی است، گفت: تصمیم و بنای فعالیت ما این است که نیروهای انقلابی فراتر از یک سیستم جناحی دور یکدیگر جمع شده و برای رفع مشکلات مردم و کشور به‌صورت هماهنگ عمل کنند.

چمران با بیان اینکه "جبهه مردمی در انتخابات با برنامه تر از گذشته ورود خواهد کرد" گفت: جلساتی برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغازشده و امیدوار هستیم که این جلسات با هماهنگی بیشتر نیروهای انقلابی وسعت بیشتری پیدا کند.

نظر شما