شناسهٔ خبر: 146948 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

نتانیاهو: در سوریه از آزادی عمل برخورداریم

 نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این رژیم برای جلوگیری از استقرار نیروهای ایرانی در هر منطقه از سوریه، از آزادی عمل در این کشور برخوردار است و این حق را برای خود محفوظ می داند.

به گزارش«نماینده»، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این رژیم برای جلوگیری از استقرار نیروهای ایرانی در هر منطقه از سوریه، از آزادی عمل در این کشور برخوردار است و این حق را برای خود محفوظ می داند.

وی روز گذشته در آغاز نشست هفتگی دولت رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی اظهار داشت که مسئله ایران و مقابله با برنامه هسته ای آن محور اصلی بحث و رایزنی های وی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و ترزا می نخست وزیر انگلیس در سفر اروپایی اش خواهد بود.

نتانیاهو بار دیگر تاکید کرد که «ما قاطعانه اعلام می کنیم که تحت هیچ شرایطی اجازه دست یابی ایران به سلاح هسته ای را نخواهیم داد».

وی اعلام کرد که در دیدار با مقامات آلمان، فرانسه و انگلیس پیرامون حضور ایران در منطقه به ویژه سوریه نیز گفتگو خواهد کرد.

این اظهارات در حالی بیان می شود که نتانیاهو امروز دوشنبه برای رایزنی بر سر مسئله ایران راهی اروپا (کشورهای فرانسه، آلمان و انگلیس) خواهد شد.

نظر شما