شناسهٔ خبر: 146455 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری دانشجو

روحانی از ظرفیت وزرای برند خود در مسئله فلسطین استفاده کند

ابطحی/2 نماینده مردم خمینی شهر گفت:باید همانطور که آقای روحانی به متخصصین خود در امر دیپلماسی می نازد و یکی از وزرای برند دولتش را وزیر امور خارجه می داند، از این ظرفیت دیپلماسی در موضوع فلسطین استفاده می کرد.

به گزارش «نماینده» سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در واکنش به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین ضمن محکوم کردن این جنایات اظهار داشت: معتقدم باید همانطور که آقای روحانی به متخصصین خود در امر دیپلماسی می نازد و یکی از وزرای برند دولتش را وزیر امور خارجه می داند، از این ظرفیت دیپلماسی در موضوع فلسطین استفاده می کرد و به یک اقدام عملی نسبت به این جنایت دست میزد.

ابطحی تصریح کرد: دولت نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی و اقدامات شنیع رژیم امریکا در انتقال سفارت کشورش از تل آویو به قدس شریف آنطور که انتظار می رفت رفتار نکرد. در واقع این که سخنگوی دولت نسبت به چنین اقداماتی تنها به یک محکومیت لفظی اکتفا کرد به هیچ وجه برای ما قابل قبول نبود.

ابطحی در پایان اقدام لاریجانی در خصوص برگزاری جلسه اضطراری کمیته قدس بین المجالس کشورهای اسلامی و گردآوری ۲۲ کشور عضو این اتحادیه اقدام مثبتی در این راستا تلقی و خاطرنشان کرد: معتقدم ما باید از طرق مختلف فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مسلح کردن مردم کرانه غربی را عملی سازیم.

نظر شما