شناسهٔ خبر: 146368 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

«ارسال مدارک تخلف ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال برای برخی نمایندگان مجلس»

استقلال و پرسپولیس عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از ارسال مدارک تخلفات ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس برای برخی نمایندگان مجلس خبر داد.

به گزارش «نماینده» علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دستور کار صحن علنی پارلمان قرار دارد، گفت: پرونده این تحقیق و تفحص از منابع و مصارف و نظام مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ۱۰ سال اخیر است.

وی با بیان اینکه این تحقیق و تفحص پس از تأیید در صحن علنی و انتخاب اعضاء هیئت این تحقیق و تفحص انجام می‌شود، ادامه داد: پیش از تصویب این طرح در کمیسیون فرهنگی مجلس، جلساتی با مدیران و مسئولان ۲ تیم استقلال و پرسپولیس در این کمیسیون و فراکسیون ورزش داشتیم و مدیران این دو تیم پاسخ‌هایی که ارائه دادند، قانع‌کننده نبود که به همین دلیل این طرح به صحن علنی مجلس آمد.

نماینده مردم ساری در مجلس با اعلام اینکه مدارکی دال بر تخلف در این دو باشگاه به دست برخی از نمایندگانی که خواستار تحقیق و تفحص از این دو باشگاه بوده‌اند رسیده است، اضافه کرد: از آنجا که تحقیق و تفحص نزدیک به ۱۴ مرحله دارد رسیدن به سندهای تخلف در مراحل آغاز آن به‌ندرت امکان‌پذیر خواهد بود چراکه در مراحل قبل از آغاز، صرفاً اسناد و مدارک ارائه‌شده ازسوی خود مسئولان سازمان یا باشگاه مورد نظر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: در صورت تصویب این طرح  در مجلس اعضای هیئت رئیسه این کمیته با استقرار در محل، امکان دست یافتن به اسناد و مدارک خاص را پیدا خواهند کرد.

نظر شما