شناسهٔ خبر: 145897 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز

حزب همت مرکز حقوقی تشکیل می دهد

احزاب دبیرکل حزب همت گفت: حزب متبوعش قصد دارد یک مرکز حقوقی بسیار قوی با حضور وکلای مجرب تاسیس کند.

به گزارش «نماینده»، سید احمد نبوی "دبیرکل حزب همت" در سومین جلسه کمیته حقوقی حزب متبوعش، گفت:معتقدیم در کشور، همانند زمان جنگ، هزاران همت ها و باکری ها وجود دارند اما افرادی با سن بالا اجازه نمی دهند این جوانان مدیریت کشور را برعهده گیرند؛ در حزب همت دو، سوم اعضا را جوانان تشکیل داده اند.

وی با اشاره به شکل گیری کمیته حقوقی در حزب همت، واحد حقوقی را از بخش های مهم حزب معرفی کرد که به همراه سازمان بانوان و سازمان جوانان از زیر مجموعه معاونت ها خارج شده و به طور اختصاصی زیر نظر #دبیر_کل فعالیت می کند.

دبیرکل حزب همت با بیان این مطلب که کمیته حقوقی ۲ هدف را دنبال می کند، اظهارداشت: هدف نخست آنکه، حزب همت قصد دارد خدمات مشاوره و حقوقی به ۴۵۰ عضو حزب، خانواده و دوستان اعضا، توسط افراد متخصص که داخل حزب وجود دارند ارائه دهند.

نبوی اضافه کرد: هدف دیگر آنکه حزب قصد دارد یک مرکز حقوقی بسیار قوی با حضور وکلای مجرب تاسیس کند.

در ادامه، برخی از اعضاء کمیته حقوقی در سخنانی به بیان دیدگاه ها و پشنهادهای خود در قبال عملکرد و برنامه های این کمیته پرداختند.

دبیرکل حزب همت ضمن استقبال از پیشنهادها مطرح شده خطاب به اعضاء کمیته حقوقی، گفت:  می توان با تعامل  با شهرداری و شورای شهر، حقوقدانان هر محله شناسایی و در همان محله در زمان های معین به مردم مشاوره های رایگان ارائه دهند.

در پایان جلسه مقرر شد، اعضای هیئت رئیسه کمیته حقوقی در جلسه آینده انتخاب شوند.

برچسب‌ها:

نظر شما