شناسهٔ خبر: 145476 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تهدید داعش علیه پوتین+ عکس

پوتین.jpg گروه داعش با انتشار یک پوستر تبلیغاتی، روسیه و رئیس‌جمهور این کشور را تهدید کرد.

  به گزارش«نماینده» به نقل از دیلی میل، گروه تروریستی داعش با انتشار یک پوستر تبلیغاتی دیگر تهدید کرد که در مسابقات «جام جهانی فیفا» در روسیه حمله تروریستی انجام می دهد. این گروه تروریستی همچنین «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه را تهدید کرد که باید به علت آنچه «کشتار مسلمانان در سوریه» خوانده است، تاوان پس دهد!

در این پوستر تبلیغاتی یک عضو داعش در یک استادیوم ورزشی دیده می شود که یک اسلحه AK-۴۷ در دست دارد و در داخل این استادیوم هم انفجاری رخ داده است. رئیس جمهور پوتین هم در گوشه سمت چپ تصویر دیده می شود که هدف تیراندازی قرار گرفته است.

روی این پوستر نوشته شده است: «روسیه ۲۰۱۸، پوتین! تو باید برای کشتن مسلمانان تاوان بدهی.»

داعش ولادیمیر پوتین را تهدید کرد! + تصاویر

به گزارش «نماینده»، گروه تروریستی داعش به علت مقابله ولادیمیر پوتین با تروریستهای داعش در سوریه، او را تهدید به حمله تروریستی کرده است.  

شایان ذکر است روسیه در سال ۲۰۱۵ با درخواست دولت سوریه، برای مقابله با گروه‌های تروریستی در این کشور عملیات نظامی خود را آغاز کرد.

این آخرین پوستر تبلیغاتی داعش برای تهدید به انجام حمله تروریستی در مسابقات جام جهانی روسیه است. ماه گذشته میلادی هم گروه تروریستی داعش با انتشار یک پوستر تبلیغاتی دیگر «لیونل مسی»، فوتبالیست حرفه ای اهل آرژانتین را تهدید به مرگ کرده بود. در این پوستر، مسی یک لباس نارنجی رنگ– که به طور معمول قربانیان داعش بر تن می کنند—پوشیده بود و در مقابلِ یک تروریستی داعشی در زمین فوتبال زانو زده بود.

داعش ولادیمیر پوتین را تهدید کرد! + تصاویر

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ از ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه در ۱۱ شهر روسیه برگزار خواهد شد. صدها هزار نفر از طرفداران تیم های کشورهای مختلف برای تماشای این مسابقات به روسیه می روند.

برچسب‌ها:

نظر شما