شناسهٔ خبر: 145225 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لاریجانی: تمام دستگاه‌ها باید پشتیبان سرمایه گذاران باشند

لاریجانی رئیس مجلس گفت: تمام بخش‌های کشور باید پشتیبان سرمایه گذاران باشند و ضرورت دارد که قوانین این عرصه را تسهیل کنیم.

به گزارش «نماینده»، علی لاریجانی صبح امروز (چهارشنبه ۱۵ فروردین) به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با جمعی از مسئولان، مدیران و کارکنان ادارات استان قم از جمله استاندار، شهردار، اوقاف و امور خیریه، اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، شورای عالی استان، صندوق کارآفرینی امید، منابع طبیعی، بانک ها، صنعت، معدن و تجارت و... دیدار و گفت وگو کرد.

همچنین دیدار نوروزی جمعی از مردم و اقشار و گروه های مردمی قم امروز با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده قم انجام شد.

براساس این گزارش، لاریجانی در این دیدار با اشاره به اینکه باید شرایط داخلی کشور را به درستی ترسیم و درک کرد، گفت: باید بستر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران تسهیل کنیم تا با ایجاد رغبت در این حوزه معضلات و مشکلات حل شود.

وی با اشاره به اینکه تمام بخش های کشور باید پشتیبان سرمایه گذاران باشند، اظهار کرد: باید قوانین این عرصه را تسهیل کنیم و همچنین قوه قضائیه نیز چتر حمایتی اش را بیشتر کند تا سرمایه گذاران احساس کنند همه قوا پشتیبان آنها هستند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: هم اکنون فشارهای بیرونی وجود دارد، لذا باید با مقاوم سازی و سرمایه گذاری داخلی این فشارها را کاهش دهیم.

نظر شما