شناسهٔ خبر: 143971 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: فردا

آقای مسجدجامعی! همه می‌دانند مجبور به استعفا شدید؛ دلایلش را بگویید

مسجدجامعی مرتضی طلایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در واکنش به پیام توییتری احمد مسجدجامعی درباره پرهیز از سیاسی کاری در شورایاری ها نوشت: «چند نکته درباره‌ی توئیت همکارم در دوره سوم و چهارم شورای اسلامی شهر تهران جناب آقای مسجدجامعی...:

«نماینده» / مرتضی طلایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در واکنش به پیام توییتری احمد مسجدجامعی درباره پرهیز از سیاسی کاری در شورایاری ها نوشت: «چند نکته درباره‌ی توئیت همکارم در دوره سوم و چهارم شورای اسلامی شهر تهران جناب آقای مسجدجامعی...:

آقای مسجدجامعی با انتشار توییتی ضمن اشاره به تاریخ خرداد سال ۹۴ توصیه کرده اند که سیاسی کاری سم مهلک برای شورایاری هاست. خود ایشان یا دوستان گرداننده اکانت توئیترشان ذیل این توییت نام بنده را هشتگ زده اند، گویی بنده مخاطب این سخن هستم!
- در انتخابات دوره چهارم شورایاری‌ها نظارت بر انتخابات در اختیار دوستان اصلاح طلب بود و همچنین جناب آقای حکیمی پور عضو ستاد شورایاری‌ها بودند. آیا آقای مسجدجامعی قضاوت آقای حکیمی پور مبنی بر این که در ستاد شورایاری‌ها سیاسی کاری شده یا خیر را قبول دارند؟ علاوه بر آن بالغ بر چند هزار شورایار هستند که از قبل هم بوده اند، آیا قضاوت آن‌ها را قبول دارند یا خیر؟ - خوب است جناب مسجد جامعی برای اقناع افکار عمومی کمی درباره وضعیت ستاد شورایاری در دوره پنجم و مسوولیت خودشان توضیح و به این پرسش پاسخ دهند که آیا در این دوره در ستاد شورایاری‌ها سیاسی کاری می‌شود و ستاد و شورایاری‌ها را با دید یک باشگاه سیاسی می‌نگرند یا دوره قبل؟ قضاوت این را هم به شورایاران آگاه واگذار می‌کنیم.
- کاش آقای مسجدجامعی به عنوان یک همکار قدیمی به جای این اشارات و کنایه‌های مستقیم و غیر مستقیم کمی درباره چرایی استعفایشان با مردم سخن بگویند. بعد از انتخابات دوره پنجم شورا، علی رغم یکپارچگی ظاهری، در شورا دست کم ۶ گروه سیاسی حضور دارند که نتیجه اولیه این وضعیت این بود که آقای مسجد جامعی را با سابقه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ریاست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و ده‌ها عنوان دیگر فرهنگی به عنوان رئیس کمسیون فرهنگی انتخاب نکردند. سرانجام بعد از مدت‌ها جدال پنهان در بین اعضاء محترم ستاد شورایاری ایشان به عنوان رئیس ستاد انتخاب شدند. این که ایشان در این مدت برای شورایاری و شورایاران چه کردند قضاوتش با شورایاران، اما مردم حق دارند بدانند سرانجام این همه کش و قوس چرا به استعفا انجامید؟ - همه می‌دانند جناب ایشان بالاخره مجبور به استعفا شدند. چرا بجای این که دلایل آن را بفرمایند از شیوه تهاجم به گذشته استفاده می‌کنند؟ آیا این صحیح است که ظاهرا جریان سیاسی ایشان اجازه بیان علت را نداده اند و حفظ منافع و مصالح جریان سیاسی بر شفافیت اولویت یافته؟
- به یاد داشته باشیم؛ مردم بهترین قاضی برای گذشته، حال و آینده همه ما هستند.»

آقای مسجدجامعی! همه می‌دانند مجبور به استعفا شدید؛ دلایلش را بگویید

نظر شما