شناسهٔ خبر: 141820 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مصادیقی از استمرار اجرای سند ۲۰۳۰ نیافتیم

 بطحایی وزیر آموزش و پرورش گفت: تیم مامور بررسی، گزارش‌هایی را که حاکی از استمرار اجرای سند ۲۰۳۰ باشد، نیافت.

به گزارش«نماینده»، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش درباره اظهارارت دبیر ستاد راهبردی نقشه جامع علمی کشور مبنی بر اینکه اجرای  "سند ۲۰۳۰" به طور کامل متوقف نشده است، اظهار کرد: اجرای سند ۲۰۳۰ باید براساس بیانات مقامات معظم هبری کاملا متوقف شده باشد.

وی ادامه داد: در مدت فعالیتم در وزارت آموزش و پرورش، چند گزارش موردی درباره اجرای سند ۲۰۳۰ به دستم رسید، بلافاصله تیمی را مامور بررسی این موارد کردم.

بطحایی با بیان اینکه براساس گزارش‌های آن تیم، مصداقی که نشان دهنده استمرار اجرای سند مذکور باشد، به دست نیامد، گفت: اگر افراد گزارشی در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس دارند، به ما اعلام کنند تا به سرعت با آن مقابله کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: واحدهای بازرسی ما در اداره آموزش و پرورش، استان‌ها و سامانه متمرکز در پایگاه اطلاع رسانی وزارتخانه، راه‌هایی است که مردم می‌توانند گزارش‌های خود را در این مورد به ما اعلام کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان مربوطه نسبت توقف کامل سند ۲۰۳۰  حساس‌اند، خاطر نشان کرد: به محض دریافت هر گزارشی که نشان دهنده استمرار اجرای سند ۲۰۳۰ باشد،  بلافاصله به آن ورود می‌کنیم.

نظر شما