شناسهٔ خبر: 140490 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

سردار غیب‌پرور با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با فرمانده کل ارتش دیدار کرد.

به گزارش «نماینده»، سردار غلامحسین غیب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در امور بسیج و تعدادی از معاونین بسیج، در هفته دفاع مقدس با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برکات زیادی را به همراه دارد که بسیج، اصلی ترین برکت این انقلاب است، گفت: بسیج کلید حل بسیاری از معماهای ماست و ظرفیت زیادی در دل خود نهفته دارد که باید از آن استفاده کرد و بنده هم افتخار می کنم که یک بسیجی‌ام.

فرمانده کل ارتش گفت: مفتخرم که از دوران جوانی عضو بسیج محله بوده ام و همچنان هم با پایگاه بسیج محله‌مان ارتباط دارم و همواره به خدمت در بسیج افتخار می‌کنم چرا که معتقدم فعالیت در بسیج نصیب هر فردی نمی شود.

فرمانده کل ارتش در پایان خاطرنشان کرد: ارتش برای خدمت رسانی به مردم برنامه های جدیدی دارد و طرح هایی نیز آماده کرده است که قطعا از ظرفیت بسیج هم استفاده خواهد کرد.

در ادامه این دیدار، سردار غیب پرور، رئیس سازمان بسیج نیز گفت: بسیج، ظرفیتی است که هر جا ارتش اراده کند، آماده به همکاری است تا ارتش مقتدر کشورمان را یاری رساند.

وی افزود: برکت کارهای ما در نظام اسلامی در سایه خدمت خالصانه به مردم است و بسیج بیش از ده رویکرد جدید خود را تدوین نموده که از جمله فعالیتهای خدمت رسانی در قالب گروه های جهادی و گروه های پزشکان بسیجی را به صورت هدفمند، پی ریزی کرده و به زودی اجرایی می کند.

در این دیدار، معاونین طرح و برنامه راهبردی، تربیت و آموزش و روابط عمومی بسیج و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی نیز حضور داشتند.

نظر شما