شناسهٔ خبر: 140459 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ما از عملکرد جبهه مردمی راضی هستیم/تضمینی برای عمل آمریکا به تعهداتش وجود ندارد

حدادعادل/2 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: به فرض محال مذاکره دیگری صورت بگیرد و ضمیمه‌ای هم اضافه شود، چه تضمینی وجود دارد که آمریکا یک بهانه دیگری پیدا نکند و همان را نقض نکند، بنابراین موضعی که ایران گرفته، منطقی است.

به گزارش «نماینده»، غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اینکه آمریکا خواستار اضافه شدن ضمیمه‌ای جدید به برجام شده است، اظهار کرد: به فرض محال مذاکره دیگری صورت بگیرد و ضمیمه‌ای هم اضافه شود، چه تضمینی وجود دارد که آمریکا یک بهانه دیگری پیدا نکند و همان را نقض نکند، بنابراین موضعی که ایران گرفته، منطقی است.

وی درباره مطرح شدن نام برخی از مسئولان به عنوان کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ از هم اکنون، گفت: این‌ها همه گمانه زنی و شایعات فضای سیاسی است، مسائل کشور این چیزها نیست.

وقت مردم را صرف مباحث زودهنگام انتخاباتی نکنیم

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: نباید وقت مردم صرف این مسائل شود در حال حاضر مشکلات کشور در زمینه اقتصادی، تحقق اقتصاد مقاومتی، مقابله با زیاده خواهی آمریکا و مسائل منطقه‌ای همچون سوریه و عراق  است.

حدادعادل در مورد تغییر در ساختار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مباحث مربوط به سازمان دهی و آغاز فعالیت تازه‌ای برای آینده در حال بررسی است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اضافه کرد: جبهه مردمی ظرفی است که همه نیروهای انقلاب می‌توانند در آن حضور داشته باشند و شخصیت‌ها و نیروها هم وحدت را عملا محقق کنند.

وی درباره عملکرد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه میان تشکیل جبهه مردمی و برگزاری انتخابات فاصله کمی وجود داشت ما از عملکرد جبهه راضی هستیم اگرچه نقص‌ها و ضعف‌هایی هم ممکن است وجود داشته باشد.

نظر شما