شناسهٔ خبر: 140324 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: میزان

رحیمی مطرح کرد؛

هفته جاری؛ نشست هیئت تفحص از پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا

علیرضا رحیمی عضو هیئت «تحقیق و تفحص از پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا» از جلسه این هیئت طی هفته جاری در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خبر داد.

به گزارش «نماینده» علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران از جلسه هیئت تحقیق و تفحص از پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا طی هفته جاری در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خبر داد.

وی افزود: پیرامون این جلسه آخرین تحولات مورد بررسی قرار خواهد گرفت و هماهنگی‌های لازم در رابطه با روند فعالیت این هیئت انجام خواهد شد.

عضو هیئت تحقیق و تفحص از پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا تأکید کرد: همچنین برخی از گزارش‌های کمیته‌های اصلی این هیئت پیرامون این جلسه مورد بررسی و متناسب با آن اتخاذ تصمیم خواهد شد.

رحیمی پیشتر - ۳۱ مرداد ۹۶ - در گفت‌وگو با میزان نیز از نشست مشترک اعضای هیئت تحقیق و تفحص از «پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا» در اواسط مهرماه خبر داده بود.

به گفته وی کمیته وزارتخانه «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» و کمیته «ریاست جمهوری» گزارشات مربوط به اقدامات گذشته درباره پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا را جمع آوری کرده‌اند.

رحیمی در این گفت‌وگو گفت: گزارش تحقیق و تفحص پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا که پیشتر انجام شده و همچنین گزارش عملکرد مجلس نهم دراین حوزه نیز دریافت شده است.

عضو هیئت تحقیق وتفحص از «پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا» در مجلس تأکید کرد: هیئت تحقیق وتفحص طی نشست خود در اواسط مهرماه، گزارشات جمع آوری شده را بررسی کرده و این موارد را به نوعی مبنای عملکرد خود قرار خواهد داد.

نظر شما