شناسهٔ خبر: 140230 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

شورای شهر تصمیمی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در مناطق یک و ۱۲ نگرفته است

شورای شهر رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به تصمیم پلیس راهور در خصوص ممنوعیت تردد کامیون‌ها در دو منطقه یک و ۱۲ تهران،گفت: شورا در این خصوص هیچ تصمیمی نگرفته است.

به گزارش «نماینده» محمد علیخانی در خصوص ممنوعیت تردد کامیون‌ها در دو منطقه یک و ۱۲ تهران توسط رئیس پلیس راهور تهران برزگ اظهار کرد: در این زمینه شورای شهر تهران هیچ مصوبه و یا تصمیمی نگرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شاید این موضوع در شورای عالی ترافیک تصمیم گیری شده است که  باید شورای شهر تهران نیز از آن مطلع باشد.

علیخانی افزود: البته هفته گذشته عکس‌های از بنرهای با عنوان"  تردد کلیه کامیونت و وسائل نقلیه باری بیش از ۶ تن در تمامی ایام هفته و تمامی ساعات شبانه روز در محدوده منطقه ۱۲ شهر تهران ممنوع " در سطح منطقه منتشر شد که البته پلیش راهور آن را رد کرد.

وی با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای کاهش بار ترافیک در تهران، گفت: در این زمینه هفته آینده جلسه ای با پلیس راهور برگزار خواهیم کرد.

علیخانی به تعیین نرخ پارکینگ‌ها اشاره شد و گفت: یکی از موضوعاتی که در جلسه شورا با پلیس راهور خواهیم داشت بررسی نرخ و تعرفه پارکینگ ها است.

نظر شما