شناسهٔ خبر: 140106 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

سرلشکر جعفری در مدیریت نیروها موفق عمل کرده است

اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) با اشاره به سالگرد انتصاب سرلشکر جعفری به فرماندهی کل سپاه و تمدید حکم وی از سوی فرمانده معظم کل قوا، بر موفقیت سرلشکر جعفری در مدیریت نیروها تاکید کرد.

به گزارش «نماینده»، سردار کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه و از فرماندهان دوران دفاع مقدس، با اشاره به سالگرد انتصاب سرلشکر جعفری به فرماندهی کل سپاه، اظهار داشت: درباره موضوع یاد شده باید عنوان کرد که سردار جعفری از رزمندگانی بود که در دوران دفاع مقدس به واسطه توانمندی‌های خود توانست به عنوان فرمانده‌ای توانا معرفی شود و بعد از جنگ نیز به واسط همین توانمندی‌ها به فرماندهی نیروی زمینی سپاه و بعد از آن هم به فرماندهی کل سپاه نائل آمد.

وی ادامه داد: در بیشتر دوران ۱۰ ساله فرماندهی وی در سپاه بنده به عنوان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه می‌کردم؛ اما تمدید مدت فرماندهی سردار جعفری از سوی مقام معظم رهبری، نشان می‌دهد سردار جعفری در مدیریت و فرماندهی نیروهای سپاه و بسیج موفق عمل کرده است.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ نیز درباره همین موضوع عنوان کرد: سردار جعفری در ۱۰ سال گذشته فعالیت‌های خوبی را در راستای تقویت بسیج و سپاه، جلوگیری از اسراف منابع در نیروها و یکسان‌سازی اقدامات انجام داده است.

نظر شما