شناسهٔ خبر: 139680 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

جزئیات جلسه فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی

فراکسیون امید عضو شورای مرکزی فراکسیون امید، گفت: جمع بندی آرای اعضای فراکسیون امید به وزرای پیشنهادی پیش از رای گیری در جلسه علنی مجلس به اطلاع اعضای فراکسیون می‌رسد.

به گزارش «نماینده»، قاسم میرزائی نکو عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه مجمع عمومی فراکسیون متبوعش، اظهار داشت: جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید صبح امروز(شنبه ۲۸ مرداد) برای جمع‌بندی نظر اعضای فراکسیون به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل شد.

وی با بیان اینکه این جلسه با حضور ۸۰ عضو فراکسیون تشکیل شده بود، افزود: در این جلسه کارگروه‌های تخصصی که به منظور بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای پیشنهادی در فراکسیون تشکیل شده بودند گزارشات خود را به اعضای فراکسیون ارائه دادند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه در این جلسه فرم‌هایی  برای رای گیری درباره وزرای پیشنهادی میان اعضای فراکسیون توزیع شد، گفت: اعضای فراکسیون بر اساس فرم‌های ارائه شده آرای خود را به وزرای پیشنهادی دادند.

میرزائی تصریح کرد: جمع‌بندی نظر و آرای اعضای فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی، پیش از رای گیری در جلسه علنی مجلس به اطلاع اعضای فراکسیون می‌رسد.

نظر شما