شناسهٔ خبر: 139675 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

بهرام‌نیا در موافقت با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت:

«شریعتمداری» در دو دولت به عنوان وزیری کارآمد عمل کرده است/ نیازمند مدیری خلاق در حوزه صنعت و معدن کشور هستیم

حسن بهرام نیا نماینده نهاوند در مجلس، با بیان اینکه «شریعتمداری» در دو دولت به عنوان وزیری کارآمد ایفای نقش کرده است، گفت: ما نیازمند مدیری خلاق و کارا در حوزه صنعت و معدن کشور هستیم.

به گزارش «نماینده» سن بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (شنبه پارلمان) در سخنانی به عنوان موافق محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: امروز کشور در شرایط خطیری قرار دارد، دشمنان، نظام جمهوری اسلامی را مورد هجمه قرار می‌دهند و ما نمایندگان مجلس در آستانه رأی اعتماد به کابینه دوازدهم هستیم تا انشاءالله در راستای چشم‌انداز ۲۰ ساله و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه و کاهش اتکای اقتصاد به نفت و کاهش رکود و بیکاری و مبارزه با فساد به دولت کمک کنیم.

وی افزود: امروز رئیس جمهور در نظر دارد با کسب رأی اعتماد نمایندگان مجلس، کلید یک وزارتخانه مهم را به صاحب اصلی‌اش آقای شریعتمداری واگذار کند، شریعتمداری فردی انقلابی، متخصص و باتجربه است که مورد اعتماد نظام و رهبری است و سوابقی را از بدو انقلاب تاکنون داشته است.

بهرام‌نیا با بیان اینکه شریعتمداری در چندین نهاد انتخابی عضو بوده، تصریح کرد: وزیر پیشنهادی صنعت در دو دولت به عنوان وزیری کارآمد و مجرب ایفای نقش کرده و دارای روحیه‌ای اعتدالی است چرا که در آن دو دوره، سلایق متفاوتی وجود داشت ولی شریعتمداری توانست بیشترین آرا را کسب کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: آقای شریعتمداری دارای برنامه مدونی است و بهترین پشتوانه این برنامه نیز رأی اعتمادی است که در دوره‌های قبل به دست آورده، بای بگویم اقتصاد یک زنجیره است و این زنجیره به عبارتی سرمایه‌گذاری، اشتغال، تولید و صادرات است. 

وی در پایان، خاطرنشان کرد: ما نیازمند یک مدیر خلاق و کارآمد هستیم، یکی از توفیقات آقای شریعتمداری در دوره قبل ایجاد ۵۹۰ هزار فرصت شغلی بود، ما با عنایت به سوابق آقای شریعتمداری به موفقیت وی در این وزارتخانه امیدواریم چرا که ایشان حمایت از تولیدگران را جزو اولویت کاری خود اعلام کردند.

نظر شما