شناسهٔ خبر: 139325 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بطحایی هیچ مورد اتهامی در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان ندارد

اسدالله عباسی عضو کمیته بررسی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش هیچ اتهامی در پرونده صندوق ذخیره ندارد.

به گزارش «نماینده» اسدالله عباسی عضو کمیته بررسی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان؛ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی از وجود نام بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در میان متخلفان پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان نام می‌برند، گفت: در مورد آقای بطحایی هیچ مورد و اتهامی در این پرونده وجود ندارد.

وی ادامه داد: بطحایی از جنس خود آموزش و پرورش بوده و به سیاست‌های کاری این حوزه آشناست لذا از رئیس جمهور این بار برای معرفی وزیری از خود این وزارتخانه تشکر می‌کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: امیدوارم بطحایی با هماهنگی‌ و تعامل با مجلس و سایر دستگاه‌های مرتبط با آموزش و پرورش بتواند فضای آرامی را در آموزش و پرورش ایجاد کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با به کارگیری همه ظرفیت‌ها در این حوزه و ساماندهی دانشگاه فرهنگیان، صندوق ذخیره فرهنگیان، رفاه فرهنگیان، حقوق، حق التدریسی‌ها، جاماندگان استخدام معلمان پیش دبستانی در جهت تحرک و پویایی بیشتر این وزارتخانه حرکت کند.

نظر شما