شناسهٔ خبر: 138551 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

اقدامت سازمان بهزیستی در راستای حوزه‌های پیشگیری

انوشیروان محسنی بندپی 43 بندپی یادآورشد: سازمان بهزیستی اقداماتی در راستای حوزه‌های پیشگیری, اقدامات تداخلی و توانمند سازی انجام داده است که می‌توان از افزایش ۳.۴ برابری مستمری مددجویان گسترش، تقویت کمی و کیفی اورژنس اجتماعی در شهرهای بالای ۱۵۰ هزار نفر و ارائه راهکارهای پیشگیری از طلاق ,کودکان کار و گسترش cbr شهری نام برد.

به گزارش «نماینده» انوشیروان محسنی بندپی در نشستی با خبرنگاران با اشاره به خدماتی که سازمان بهزیستی انجام داده اظهار کرد: توسعه شهرنشینی گسترش فضای مجازی تکنولوژی فرهنگی باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه شده است.

وی با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات  این سازمان در حوزه اعتیاد، از نتیجه بخش بودن برخی از فعالیت‌ها سخن گفت و خاطرنشان کرد: با استقرار تیمهای اجتماع محور توسعه مراکز اجتماع محور و همکاری قوه قضایی توانستیم در حوزه معتادهای متجاهر وارد شویم و شرایطی را در حوزه پیشگیری عملیات تداخلی و حوزه توانمندسازی ایفا کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی همچنین از اجرای یک طرح شهری خبرداد و افزود: ۴۲۰ هزار نوع از خدمات و راهنمایی تسهیلات برقرار شده است.

بندپی یادآورشد: سازمان بهزیستی اقداماتی در راستای حوزه‌های پیشگیری، اقدامات تداخلی و توانمند سازی انجام داده است که می‌توان از  افزایش ۳.۴ برابری مستمری مددجویان گسترش، تقویت کمی و کیفی اورژنس اجتماعی در شهرهای بالای ۱۵۰ هزار نفر و ارائه راهکارهای پیشگیری از طلاق،کودکان کار و گسترش cbr شهری نام برد.

نظر شما