شناسهٔ خبر: 136486 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

نارضایتی ‌مردم از اقدامات دولت/احتمال پیروزی اصولگرایان در دور اول انتخابات

پورمختار/* نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه از نظرسنجی‌ها و آمار برمی‌آید وضعیت مناسب رقبای جناح دولت است به همین دلیل احتمال دارد در دور اول پیروز انتخابات شوند.

به گزارش «نماینده» محمدعلی پورمختار، درباره احتمال کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم  اظهار داشت: در حال حاضر برای اظهار نظر قطعی درباره نتیجه انتخابات زود است اما آنچه از نظرسنجی‌ها و آمار برمی‌آید وضعیت مناسب رقبای جناح دولت است به همین دلیل احتمال دارد در دور اول پیروز انتخابات شوند.

 وی افزود: کشیده شدن انتخابات به دور دوم نیز نشان دهنده ناراضی بودن مردم از اقدامات دولت است که سبب شده از دادن رأی امتناع کنند در این صورت نیز این وضعیت سبب پیروزی رقبای دولت در انتخابات می‌شود.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با دعوت از مردم برای حضوری پرشور در انتخابات بیان کرد: مشارکت مردم و حضور گسترده در انتخابات خواست نظام و مقام معظم رهبری است که بارها بر آن تأکید شده است.

وی گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی نه‌تنها یک پیروزی ملی به شمار می‌آید بلکه امنیت بیشتر کشور در برابر  دشمنان را نیز رقم می‌زند چرا که دشمنان نظام سعی دارند نشان دهند که مردم از انقلاب خسته شده و حمایت خود را از نظام برداشته‌اند.

پورمختار با اعلام "در حال حاضر شرایط حساسی را پیشِ‌رو داریم"، عنوان کرد: از مردم می‌خواهیم فردی کارآمد، فعال، اثرگذار، مدیر و شجاع را که بتواند در برابر دشمنان مقاومت و مشکلات مردم در عرصه‌های مختلف مانند بیکاری، رکود و غیره را حل کند، انتخاب کنند.

نظر شما