شناسهٔ خبر: 135584 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

مهلت ۴ روزه برای دریافت اعتراض ردصلاحیت‌شدگان انتخابات شوراها

انتخابات شورا هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی کشور طی اطلاعیه‌ای از مهلت ۴ روزه برای دریافت اعتراض رد صلاحیت شدگان این دور از انتخابات خبر داد.

به گزارش «نماینده»، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در اطلاعیه شماره ۳ خود تاکید کرد: با توجه به اتمام مهلت رسیدگی هیات‌های اجرایی به سوابق داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می‌رساند کسانی که صلاحیت آنها مورد تایید قرار نگرفته است، از تاریخ ابلاغ کتبی مراتب رد صلاحیت توسط فرمانداری یا بخشداری به ایشان، به استناد تبصره ۱ ماده ۵۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور ۴ روز مهلت دارند که اعتراض خود را به هیات‌های عالی نظارت استان یا شهرستان تسلیم کنند تا هیات‌های مذکور در مهلت قانونی نسبت به بررسی سوابق اقدام و نتیجه را اعلام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: خاطر نشان می‌سازد بررسی صلاحیت‌ها بر اساس مر قانون صورت می‌گیرد و داوطلبان محترم در صورت بروز هر گونه ابهام می‌توانند مراتب را از طریق هیات‌های عالی نظارت در استان‌ها و یا هیات مرکزی نظارت پیگیری کنند. امید است با تکیه بر قانون و پرهیز از پیگیری شایعات شاهد رقابتی حماسی برای خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

نظر شما