شناسهٔ خبر: 135158 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

«پرویز فتاح» قصد و برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات ندارد

فتاح.jpg در اطلاعیه کمیته امداد آمده است: «پرویز فتاح» هیچگونه قصد و برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات نداشته و نخواهد داشت.

به گزارش«نماینده»، پیرو برگزاری دومین جلسه مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، کمیته امداد اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به برگزاری دومین جلسه مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و اظهار محبت و حسن نظر اعضای محترم مجمع  به جناب آقای  مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد امام(ره)، به استحضار مردم شریف کشورمان می رساند همانگونه که بارها اعلام شده است ایشان خدمتگذاری به ولی نعمتان و اقشار مستضعف جامعه را از مهمترین رسالتهای نظام اسلامی می داند که در حال حاضر توفیق این خدمت نصیب شان شده و بر همین اساس هیچگونه قصد و برنامه ای برای نامزدی در انتخابات نداشته و نخواهند داشت و عدم حضور در جلسه امروز مجمع جبهه نیروهای انقلاب اسلامی نیز به همین دلیل بوده است.

همچنین یادآوری می نماید هیچگونه پیام و اظهار نظری جهت طرح در مجمع از سوی ایشان ارسال نشده و  حضور نیافتن در جلسه به دلیل اعلام قبلی رئیس کمیته امداد مبنی بر عدم تمایل به نامزدی در انتخابات آتی ریاست جمهوری بوده است».

نظر شما