شناسهٔ خبر: 134575 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

جزئیات شیفت نوروزی پلیس +۱۰ از زبان سخنگوی«ناجا»

منتظرالمهدی سخنگوی ناجا در خصوص ساعت کاری دفاتر پلیس+۱۰ گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، تعدادی از این دفاتر جهت خدمت رسانی به هموطنان فعال و در روزهای یکم، دوم و سوم فروردین ماه از ساعت ٩ الی ١٤ آماده پاسخگویی به مراجعان هستند.

به گزارش«نماینده»، سردار سعید منتظرالمهدی در خصوص افزایش ساعت کار مراکز تعویض پلاک  در روزهای پایانی سال اظهار داشت: مراکز تعویض پلاک پلیس تا روز ٢٨ اسفندماه سال جاری فعال بوده و از ساعت ٧ صبح تا ٨ شب، خدمات خود را به هموطنان ارائه خواهند داد.

سخنگوی ناجا افزود: همچنین از تاریخ ٢٨ اسفند تا ٥ فروردین، مراکز تعویض پلاک تعطیل بوده و از روز پنجم فروردین ماه طبق روال عادی و تا ساعت ١٤ خدمات خود را عرضه خواهند کرد.

وی در خصوص ساعت کاری دفاتر پلیس +۱۰ نیز گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، تعدادی از این دفاتر جهت خدمت رسانی به هموطنان فعال هستند و در روزهای یکم، دوم و سوم فروردین ماه از ساعت ٩ الی ١٤ آماده پاسخگویی به مراجعان هستند و ساعت کاری آنها در سایر روزهای اداری نوروز همچون قبل است.

منتظرالمهدی  در پایان درخصوص فعالیت پلیس گذرنامه نیز خاطرنشان کرد: همکاران ما در این بخش در تعطیلات نوروز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٧ تا ١٤ و پنجشنبه ها از ساعت ٧ تا ١٢ خدمات خود را ارایه خواهند داد.

نظر شما