شناسهٔ خبر: 131406 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری دانشجو

سردار غیب‌پرور:

نهم دی نماد وحدت مردم در حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی است

غیب‌پرور سردار غیب پرور گفت: دشمنان نظام اسلامی با حربه نخ نمای اختلاف افکنی در فتنه ۱۳۸۸ به دنبال برانداری جمهوری اسلامی ایران بودند.

 به گزارش «نماینده» سردار غیب پرور با تأکید بر اینکه نظام اسلامی از بدو پیروزی خود در بهمن ۱۳۵۷ همواره در معرض تهدیدات دشمنان بیرونی و برخی عوامل داخلی آنان بوده است، گفت: برخی خواص انقلاب اسلامی به خاطر تحلیل های غلط عملاً از خط ولایت فاصله گرفته و در فتنه هایی که پیش آمده دچار لغزش های غیر قابل جبرانی شده اند.

وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ افزود: اگر تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور مردم و بسیجیان در مقابل آن فتنه عظیم و خصوصاً در ۹ دیماه ۱۳۸۸ نمی بود، امروز سرنوشت انقلاب و کشور طور دیگری رقم می خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، نهم دیماه را جلوه ای از برکات الهی بر این ملت دانست و گفت: ۹ دی ماه باطل السحر فتنه بود که در آن ایام، پس از ماه ها تبلیغات سنگین علیه نظام و انقلاب اسلامی هنگامی مردم احساس کردند که هدف از آشوب های خیابانی اسلام و اصل نظام اسلامی می باشد، با حضوری کم نظیر وحدت و انسجام خود را به رخ بدخواهان این ملت کشیدند.

سردار غیب پرور در ادامه ضمن تأکید بر گرامی داشت هر ساله این روز به عنوان یوم ا... گفت: همانطور که در ۹ دی ۱۳۸۸ امت حزب ا... و بسیجیان جان برکف این روز را به نماد وحدت پیرامون اسلام و ارزش های اسلامی تبدیل کردند، امسال نیز مردم بیدار در اقصی نقاط کشور با برگزاری مراسم مختلف و جلسات روشنگرانه، آمادگی خود را برای دفاع از ولایت و نظام اسلامی نشان خواهند داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از این گفتگو ضمن اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه های مختلف برای حل مشکلات کشور افزود: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و با حضور مردم است که مشکلات کشور حل شده و تهدیدات علیه آن دفع می گردند.

سردار غیب پرور در پایان با تأکید بر هوشیاری کامل بسیجیان مقابل فتنه های احتمالی آینده گفت: تمامی بسیجیان در اطاعت از امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان و دفاع از کیان ایران اسلامی و حفظ منافع ملی لحظه ای درنگ نخواهند کرد.

نظر شما