شناسهٔ خبر: 125144 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

هرگز در برابر تهدیدات غافلگیر نمی‌شویم

امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، آمادگی رزمی کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران را در دفاع از مرزهای کشور بسیار خوب توصیف کرد و افزود: ارتش هرگز دربرابر تهدیدات غافلگیر نمی‌شود.

به گزارش «نماینده»، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان درجمع کارکنان سربازخانه سرلشکر شهید هوشنگ اسدالله پور شهرستان گنبدکاووس، گفت: ارتش جمهوری اسلامی در راستای ماموریت های محوله، سه مولفه و راهبرد برای حفظ و ارتقای آمادگی رزمی نیروهای خویش در دستور کار دارد.

وی، آموزش تئوری و عملی نیروهای نظامی، به روز رسانی تسلیحات، تجهیزات و تاکتیک های نظامی و تقویت بنیه های اعتقادی کارکنان پایور و وظیفه را سه راهبرد ارتش جمهوری اسلامی در ارتقای آمادگی رزمی نیروهای این یگان برشمرد.

پوردستان اضافه کرد: علاوه بر این سه راهبرد، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، تمامی تهدیدات در خارج از مرزها که به نیابت از کشورهای استکباری درمنطقه انجام می شود را، شبانه روزی رصد می کند.

وی خطاب به ملت ایران اسلامی تصریح کرد: ملت هوشیار و آگاه ایران بداند که فرزندان آنان در ارتش جمهوری اسلامی هرگز در برابر تهدیدات دشمنان غافلگیر نمی شود و تهدید کننده را از کرده خویش پشیمان خواهند کرد.

پوردستان همچنین با تاکید مجدد بر ضرورت حفظ آمادگی و ارتقای توان رزمی تمام نیروهای ارتش جمهوری اسلامی برای مقابله با تهدیدات، گفت: حفظ آمادگی رزمی و درکنار آن تقویت بنیه اعتقادی همچون دوران هشت سال دفاع مقدس برکات زیادی برای کشور دارد.

وی، افزایش اعتماد به نفس در میدان نبرد، تامین امنیت روانی برای مردم و بازدارندگی را سه برکت حفظ آمادگی رزمی نیروهای ارتش برشمرد و افزود: اگر تا کنون نتوانسته‌اند تهدید های خود را علیه ایران اسلامی عملی نمایند، بواسطه توان رزمی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

نظر شما