شناسهٔ خبر: 117501 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

نیروهای ارتش عراق وارد شهر «الرمادی» شدند

عراق/1 در ادامه عملیات پاکسازی اطراف شهر الرمادی، نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق با آزادسازی پایگاه الورار عملا وارد شهر رمادی شدند.

به گزارش «نماینده» نیروهای ارتش عراق با کمک نیروهای عشایر اهل سنت منطقه و نیروهای بسیج مردمی در ادامه عملیات پاکسازی اطراف شهر الرمادی عصر روز شنبه (دیروز) موفق شدند در مناطق غربی حومه شهر چند منطقه را از عناصر تروریستی داعش پاکسازی کنند.

نیمه شب گذشته نیز گروهی از نیروهای گردان طلائی ارتش عراق به کمک نیروهای بسیج مردمی با هجوم به مواضع عناصر تروریستی داعش پایگاه تیپ هشتم ارتش در غرب شهر الرمادی را بطور کامل آزاد کردند .

صبح روز یکشنبه (امروز) نیز گروهی از نیروهای بسیج مردمی عملیاتی را در غرب شهر الرمادی انجام دادند و موفق شدند پایگاه «الورار» را بطور کامل پاکسازی کنند، با آزاد سازی پایگاه الورار نیروهای عراقی عملا وارد شهر الرمادی شده‌اند و سعی دارند خود را در دو سه روز آینده به مرکز شهر برسانند.

به گزارش فارس در دو روز گذشته پیشروی های بسیار محسوسی در اطراف شهر الرمادی از جمله محور غربی صورت گرفته است و در این عملیات های جداگانه ده ها تن از تروریست های داعش از جمله چند سرکرده معروف داعش به هلاکت رسیدند.

نظر شما